Portree ja ametifoto fotostuudios

Portreefoto võiks välja tuua sinu parimad küljed ja iseloomujooned. Portee on kui visiitkaart, mis jätab sinust esmase mulje, seega võiks see olla sõbralik ja lahke.

Portreefoto sobib kasutamiseks sotsiaalmeedia (Facebook, Linkedin), kodulehel, siseveebis ja CV-s. Kui sul on pildiga kiire siis ära muretse ja võta kohe ühendust, kindlasti leiame sobiva aja juba lähipäevil!

Mõned soovitused fotosessiooniks:

*Kindlasti soovitan kaasa võtta mõned erinevad riideesemed näiteks midagi musta ja valget siis saab kohapeal otsustada, mis paremini sobiks. Vältida suuri mustreid ja väga ekrsaid värve ku see just pole taotuslik. 
Lisaks võtta kaasa mõned lemmik ehted- käekell, sõrmused jne. Kui kannad erinevaid prille või peakatteid siis võib ka need kaasa haarata.

*Enne pildistama tulekut vaata ringi näiteks Pinterestis ja leia mis sulle meeldib näiteks pooside või taustade osas. Samuti võid sa mulle mõned näidispildid saata.

*Mõtle läbi, kus pildid kasutust leiavad ja mis formaadis. Kui on tegemist ametiportreega uuri millised nõuded on portreele.

Jumestus

Kui on soov saada enne pildistamist jumestust siis anna märku ja aega broneerides konsulteerin jumestajaga üle või võta ühendust otse Reelika Selirand http://reelika.selirand.ee/  Jumestus 50 eurot , jumestus+soeng 70 eurot
Aega võtab see umbes 60 minutit, koos seonguga kuni 1,5 tundi.

Portree sessioon maksab 70 eurot ja sisaldab 2 pildifaili teie enda valikul. Lisapildi hind on 10 eurot.

Fotostuudios asub Tallinnas, aadressil Pirni 5. Maja ees saab mugavalt parkida.
Eelmine
Teenused ettevõtetele
Järgmine
Kallis ema, see on sulle!

Vastused puuduvad

Email again: