Küpsiste kasutamine ja privaatsuspoliitika

See veebileht kasutab küpsiseid.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse või seadmesse, kui te külastate mõnda veebisaiti. See võimaldab pakkuda paremat kasutajakogemust, jättes meelde teie eelistusi (näiteks keel, regionaalsed sätted, jms), et te ei peaks neid igakordselt uuesti sisestama, kui te külastate veebisaiti uuesti või kui te liigute ühelt lehelt teisele.

Peamised küpsiste liigid:

Ajutised ehk seansi küpsised kustutab arvuti pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku meelde jätmiseks.

Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Võrgulehed kasutavad neid näiteks kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima.

Kolmandate osapoolte küpsised, mis pärinevad näiteks teiste võrgulehtede reklaamidelt, mis asuvad kasutaja poolt külastataval võrgulehel.

Analüütilised küpsised, mis koguvad teavet selle kohta, kuidas võrgulehte kasutatakse. Näiteks, milliseid võrgulehti külastatakse kõige enam ja kas kasutajad saavad võrgulehtedelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks võrgulehe kasutajat otseselt tuvastada.

Sellel veebilehel kasutatakse Google Analytics veebianalüütika teenuseid ja sellega kaasnevaid küpsiseid.