Kallis ema, see on sulle!

Tule ja jäädvustame ilusad hetked. Olgu see tavaline esmaspäev, sünnipäev või mõni muu sinu jaoks oluline kuupäev aga teeme selle veel erilisemaks.

Stilist annab soovitused, mis pildil hästi kokku sobib, jumestaja teeb sind veel ilusamaks ja mina jäädvustan need ilusad hetked igaveseks piltidele. Võta kaasa lapsed ja veeda see imearmas hetk meie seltsis!
Hind 270 eurot sisaldab:

*Jumestus emale. Võtab aega umbes 1h, jumestaja Reelika Selirand tuleb kohale stuudiosse ja teeb imelise naturaalse meigi. Kui soovid ka soengut lisandub hinnale 20 eurot. www.reelika.selirand.ee/

*Stilistika. Konsultatsioon Kristiinaga läbi e-maili või kõne. Ideed ja soovide läbi arutamine. Stilist aitab valida riietuse, sinu enda riidekapi põhjal, panna paika detailid, et pildistamine mööduks pingevabalt. Vajadusel annab vihjed, kus ja kuidas täiendada oma riidekapi valikut. Lisaks stilistikale toob Kristiina kohale teemakohased rekvisiidid. Tutvu Kristiinaga lähemalt siin  www.kristiinaglaase.com/

*Fotosessioon. Pildistamine kestab umbes 30-40 minutit ja selle jooksul valmib 25 töödeldud pilti.

Tagasiside:

Ruti- "Armas Jaana! Soovin sind tänada selle armsa sessiooni eest. Sinu läbimõeldud lähenemine muutis lapsega koos pildistamise nii lihtsaks ja lõbusaks. Aitäh, et jäädvustasid meie hetked nii kaunilt ja vahetult. Ootame juba põnevusega meie järgmist kohtumist!
Email again:
Eelmine
Portree ja ametifoto fotostuudios
Järgmine
Perepildid õues või fotostuudios

Vastused puuduvad

Email again: