Portreefoto sessioon fotostuudios

Kõigil on mingis eluetapis vaja endast portreefotot. Portree kasutusala on väga lai, enamasti kasutatakse seda sotsiaalmeedias (facebook, linkedin), kodulehel kontaktide all aga pildistama võib ka tulla oma lõbuks, tähistamaks iseennast. Samuti leiavad pildid palju kasutust sisekeskkondades ja võibolla ka fotoalbumites.

Pildistamise juures on kõige olulisemaks riietus. Mõtle läbi, kus sa neid pilte kasutad, kas sul on vaja olla ametlik või soovid sa näida vaba ja muretu. Lähtu ka kindlasti sellest, mida sa igapäevaselt kannad ja milles end mugavalt tunned. Kaasa võta oma lemmik aksessuaarid kellad, prillid jne. Kindlasti võta ühes mitu komplekti riideid, nii heledad kui tumedad. Väldi suuri mustreid ja neoonseid toone kui need pole just taotuslikud.

Inpiratsiooni portree sessiooniks saab ammutada näiteks Pinterestist. Kui leiad endale meelepärased pildid, kas asendi või tausta osas, siis kindlasti edastada need mulle ka. Sellega saame suunata kogu energia just sellise tulemuse saavutamiseks nagu just sulle meeldib

Kohapeal stuudios on võimalik teha jumestus. Minu heaks partneriks on Reelika Selirand- http://reelika.selirand.ee/. Kui soovid jumestust profesionaali poolt siis anna mulle sellest märku ja leiame kõigile ühiselt sobiva aja. Jumestus võtab aega kuni 60 minutit, koos soenguga võib minna kuni 1,5 tundi. Juhul kui pildistamine toimub õues saab jumestuseks minna Reelika juurde Telliskivisse.

Pildistamise aeg ei ole piiratud. Üldjuhul võib selleks minna 30 minutit kuni tund. Pildistada võib stuudios ja ka õues. Õues pildistamise puhul toimub jumestus Reelika juures Telliskivis.

Portreesessioon maksab 50 eurot ja sisaldab 2 sinu lemmikpilti. Kui sessiooni käigus tekib rohkem lemmikuid on võimalik tellida lispilte, sel juhul on lisapildi hind on 10 eurot.
Eelmine
Perepildid varakevadel
Järgmine
Reklaamfotod "Marie pokaal"

Vastused puuduvad

Email again: